Ogłoszenia duszpasterskie - 7 marca

III Niedziela Wielkiego Postu - 07 marca 2021 r.

1. Dzisiaj Msze Św. kończymy adoracją Najśw. Sakramentu.
  2. Przed kościołem, Hospicjum z Miechowa prowadzi kwestę na sprzęt i  pomoc dla swoich podopiecznych. Zechciejmy wspomóc tych, którzy korzystają z tego domu, który być może i nam będzie potrzebny.
  3. W związku z ogłoszonym przez Ojca Świętego Franciszka, obecnego roku, Rokiem Św. Józefa. Od środy po Mszy Św. o godz. 17.00 rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Św. Józefa.
  4. W czwartek po Mszy Św. o godz.17.00 w kościele spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
  5. W sobotę VIII rocznica wyboru papieża Franciszka, pamiętajmy o modlitwie w intencji Ojca Świętego.
  6. W przedsionku Kościoła jest ustawiona puszka, do której można składać ofiary na kwiaty i urządzenie Grobu Pańskiego.