Ogłoszenia duszpasterskie - 2 października

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVII Niedziela zwykła - 02 października 2022 r.

 

  1. Dziś nasza parafia przeżywa odpust oddając cześć Najświętszej Maryi Pannie Różańcowej. Kazania dzisiaj głosi i Mszę Św. o godz. 12.00 odprawi oraz poprowadzi procesję Eucharystyczną Ks. Waldemar Wiśniowski.
  2. Po Mszy Św. o godz.17.00 przygotowanie dla rodziców, którzy w miesiącu październiku i listopadzie zamierzają ochrzcić swoje dzieci.
  3. We wtorek wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu. Odpowiadając na wezwanie Ojca Świętego, wraz ze Światowym Ruchem Katolików na rzecz Środowiska, złączymy się jako Kościół w dziękczynieniu i modlitwie za cały świat stworzony.
  4. W środę wspomnienie Św. Siostry Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
  5. W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”, przed kościołem będziemy mieli możliwość złożenia ofiary do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, którego celem jest wspieranie dzieci i młodzieży, pochodzących z rodzin o słabej kondycji materialnej.
  7. Rozpoczął się miesiąc październik poświęcony szczególnie Matce Bożej Różańcowej. Codziennie o godz. 17.00 jest sprawowana Msza św. po której jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.
    Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, dorosłych i starszych.
  8. Od wtorku, tylko w kancelarii w godzinach kiedy jest czynna, można rezerwować terminy Mszy Św. na rok 2023.