Ogłoszenia duszpasterskie - 31 lipca

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVIII  Niedziela zwykła -  31 lipca 2022 r.

 

  1. Jutro wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Po Mszy Św. o godz.17.00 Ks. Przewodnik z grupy biało-pomarańczowej zaprasza na spotkanie w sali parafialnej udających się, oraz chętnych, na  41 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która wyruszy z Wiślicy w sobotę 06 sierpnia.
  2. W czwartek czcimy Św. Jana Marię Vianneya, prezbitera, jest to pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania do Służby Bożej, po Mszy Św. o godz. 17.00 Litania do Św. Jana Pawła II.
  3. W piątek I miesiąca Msza Św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i nabożeństwo pierwszopiątkowe o godz. 6.30 i 17.00, spowiedź w piątek od godz.16.00
  4. W sobotę Święto Przemienienia Pańskiego, nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy Św. o godz. 7.00.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Siostrę Annę Kurysz pracującą na Misjach w Boliwi  razem z Siostrą Krystyną gdzie prowadzą dwa sierocińce.  Siostra podzieli się z nami warunkami pracy, oraz po Mszach Św. będzie kwestować na pomoc dla osieroconych dzieci.