Ogłoszenia duszpasterskie - 24 lipca

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVII niedziela zwykła -  24 lipca 2022 r

 

  1. Jutro wspomnienie Św. Jakuba Apostoła, oraz Św. Krzysztofa patrona kierowców, dziś modlimy się w ich intencji, aby dobrze i w stanie trzeźwości korzystali z pojazdów mechanicznych oraz unikali nieszczęśliwych wypadków. Po Mszy Św. będzie odmówiona modlitwa, a następnie kierowcy udadzą się do pojazdów, przejadą koło bramy Kościoła, by poświęcić ich pojazdy, ponieważ nie wszyscy chcą by święcić swoje pojazdy.  Ofiary składane z tej racji będą przeznaczone na środki transportu dla pracujących na Misjach.
  2. Również jutro w Pińczowie o godz. 11.00 będzie pogrzeb Mamy naszego Ks. Krzysztofa. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w pogrzebie prosimy by po Mszy Św. zgłosił się w zakrystii.
  3. We wtorek wspomnienie Św. Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  4. W piątek wspomnienie Św. Marty, Marii i Łazarza..
  5. Zapraszamy do udziału 41Kieleckiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę  w dniach 5-13 sierpnia, chętnych do uczestnictwa w pielgrzymce prosimy zgłaszać się do Ks. Filipa do czwartku, ponieważ trzeba podać liczbę uczestników do przewodnika pielgrzymki.