Ogłoszenia duszpasterskie - 17 lipca

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVI niedziela zwykła -  17 lipca 2022 r.

 

  1. W środę wspomnienie Bł. Czesława, prezbitera.
  2. W piątek wspomnienie Św. Marii Magdaleny.
  3.  W  sobotę święto Św. Brygidy Zakonnicy, Patronki Europy.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Św. Krzysztofa. będziemy modlić się w intencji kierowców, aby dobrze i w stanie trzeźwości korzystali z pojazdów mechanicznych oraz unikali nieszczęśliwych wypadków. Po Mszach Św. poświęcenie pojazdów, ofiary składane przy tej okazji, przeznaczone będą na środki transportu dla pracujących na Misjach.
  5. Jak słyszeliśmy w słowie naszego Ks. Biskupa w sierpniu wyruszy 41 Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do udziału w 41 Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 5-13 sierpnia. Chętnych do uczestnictwa prosimy o zgłaszanie się do Ks. Filipa.
  6. Natomiast w dniach 17-20 sierpnia będzie miała miejsce 10 jubileuszowa Rowerowa Pielgrzymka Diecezji Kieleckiej. Szczegóły na stronie internetowej: https://pielgrzymkarowerowa.pl oraz telefoniczne 723 589 587 lub mailowo
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.