Ogłoszenia duszpasterskie - 26 czerwca

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIII niedziela zwykła -  26 czerwca  2022 r.

 

  1. W czwartek Ks. Bp Jan Piotrowski udzielił naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Pragniemy pogratulować Młodzieży, która została umocniona Darami Ducha Św., i życzyć by zawsze odpowiadali na Jego natchnienia. Serdecznie dziękujemy Ks. Filipowi za przygotowanie młodzieży,  Siostrze Aleksandrze za przygotowanie dekoracji p. Organistce, oraz rodzicom za pomoc, oraz ofiarę w postaci czterech białych ornatów dla parafii. Bóg zapłać!.
  2. We wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  3. W środę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. będą o godz. 6.30, 9.00, 11.00, 17.00. W uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele Stolicy Apostolskiej.
  4. W piątek I miesiąca Msza Św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa i nabożeństwo o godz. 6.30 i 17.00. , adoracja do godz. 19.00. Spowiedź w piątek od godz. 16.00. Jest to dzień imienin Ks. Bpa Mariana Florczyka nasze życzenia wyrażamy słowami modlitwy.
  5. W sobotę,  jest to pierwsza sobota miesiąca nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 7.00.
  6. W przyszłą niedzielę Msze Św. kończymy adoracją Najświętszego Sakramentu. po Mszy św. o godz. 17.00 przygotowanie do przeżycia Sakramentu Chrztu św. dla rodziców, którzy zamierzają w tym miesiącu ochrzcić swoje dzieci.
  7. Rodzina Radia Maryja oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na ogólnopolską pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 10 lipca 2022 r. Informacje i kontakty umieszczone są w gablotach.