Ogłoszenia duszpasterskie - 5 czerwca

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 05  czerwca 2022 r.

 

  1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Wielkanocy, Msze Św. kończymy adoracją Najśw. Sakramentu. W czasie Mszy Św. o godz. 12.00, 51 - dzieci po raz pierwszy w pełny sposób będzie uczestniczyć we Mszy Św. przyjmując Pana Jezusa w Komunii Świętej. Do piątku dzieci te będą uczestniczyć we Mszy Św., przeżywając „biały tydzień”.  Po Mszy Św. o godz. 17.00 przygotowanie dla rodziców, którzy w miesiącu czerwcu zamierzają ochrzcić swoje dziecko.
  2. Jutro święto N.M.P. Matki Kościoła. Msze św. będą o godz. 6.30, 9.00, 11.00 i 17.00.
  3. W środę wspomnienie Św. Jadwigi Królowej.
  4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  5. W sobotę wspomnienie Św. Barnaby Apostoła.
  6. W sobotę również w czasie Mszy Św. o godz.17.00 uczniowie klas czwartych będą przeżywać rocznicę I Komunii Św.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy,