Ogłoszenia duszpasterskie - 29 maja

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Niedziela  – Wniebowstąpienia Pańskiego -  29 maja 2022 r.

 

  1. We wtorek Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszę Św. i ostatnie nabożeństwo majowe zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z opiekunami, następnie na przygotowanie liturgiczne przed I Komunią Św.
  2. W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Jezusowemu, codziennie po Mszy Św. o godz. 17.00 nabożeństwo czerwcowe - zapraszamy do wspólnej modlitwy. W tym dniu przypada też wspomnienie Św. Justyna, męczennika.
  3. Czwartek to dzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, po Mszy Św. i nabożeństwie czerwcowym Litania do Św. Jana Pawła II. W czwartek od godz. 16.00 spowiedź dzieci przed I Komunią Św. Rodzice i rodziny dzieci pierwszokomunijnych, mogą przystąpić do sakramentu pokuty każdego dnia, w czasie Mszy Św. rano, bądź po południu.
  4. W piątek wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy. Jest to pierwszy piątek miesiąca Msza Św. o Sercu Pana Jezusa i nabożeństwo pirwszopiątkowe o godz. 6.30 i 17.00. spowiedź, od godz. 16.00, adoracja do godz. 19.00.
  5. W sobotę pierwszą miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Poczęciu NMP i nabożeństwo o godz. 7.00.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św.  W czasie Mszy Św. o godz. 12.00 - 51 dzieci po raz pierwszy przyjmie Pana Jezusa w Komunii Św.