Ogłoszenia duszpasterskie - 22 maja

6  Niedziela Wielkanocna - 22 maja 2022 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 poświęcenie pól i Msza Św. w Miłocicach i Prandocinie Wysiołku. Prosimy o przysłanie pojazdów.
  2. Dzisiaj również dzień beatyfikacji Pauliny Jaricot, założycielki Dzieła Rozkrzewiania Wiary oraz Żywego Różańca. Telewizja Trwam o godz. 15.00, będzie transmitować uroczystości beatyfikacji.
  3. W poniedziałek zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z opiekunami na Mszę Św. i nabożeństwo majowe. A później na przygotowanie liturgiczne przed I Komunią Sw.
  4. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
  5. W czwartek  wspomnienie Św. Filipa Nereusza prezbitera.
  6. W sobotę o godz.12.00 przy figurze na Rynku Rycerstwo Niepokalanej zaprasza do wspólnej modlitwy w intencji  ochrony życia poczętego.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy gościli przedstawiciela „Sekcji Polskiej Pomoc Kościołowi  w Potrzebie” , który wygłosi Słowo Boże oraz będzie kwestował na pomoc Kościołowi.
  8. Również w przyszłą niedzielę na Mszę Św., nabożeństwo majowe a potem na spotkanie zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami.