Kolęda 2021

b_150_100_16777215_00_images_info_wizytaduszpasterska.jpgW związku z pandemią kolęda odbędzie się w innej formie. W wyznaczone dni będzie dodatkowa Msza Św. o godz. 18.00, na którą zapraszamy mieszkańców z wyznaczonej części parafii, będziemy modlić się w ich intencji. Po Mszy Św. każda rodzina będzie mogła zabrać obrazek z modlitwą, by po powrocie wraz całą rodziną pomodlić się i pokropić wodą święconą swój dom.

Program Mszy Św. kolędowych o godz. 18.00 w 2021 r.

• 4.I - poniedziałek- ul: Rynek i Karpacka . „Sorys”. Miłocice „Grobla”
  • 5.I - wtorek – ul.; Okrzei, Rzeźnicza, Słowackiego, Grunwaldzka, 3 Maja, Polna.
  • 7.I - czwartek- ul. Łokietka, Wolności, Rejtana, Kazimierza Wielkiego, Rzemieślnicza, Żeromskiego.
  • 8.I - piątek- Prandocin Wysiołek, ul. Mirka i Poniatowskiego.
  • 9.I - sobota – Miłocice, Wesoła, i ul. Hubala.
  • 11.I - poniedziałek – ul.: Kościuszki, Krakowska, Niecała, Zagłoby.
  • 12.I - wtorek – ul.: Rydla, Mickiewicza, Kasprowicza, Wyspiańskiego, Norwida, 29 Listopada, Batorego, Lelewela , Krótka.
  • 13.I - środa – ul. Proszowska, Brykalskiego, Partyzantów, Chopina, Moniuszki. Chełmońskiego, Kossaka, Matejki.
  • 14.I - czwartek – Osiedle bloki nr 1; 3; 5; 6 i domy od ul. Bema.
  • 15.I - piątek – Osiedle bloki nr 7;8;9;10;11.
  • 16.I - sobota - ul. Kolejowa i bloki przy ul. Kolejowej.