Aktualności

Poświęcenie Polski Niepokalanemu Sercu Maryi

Poświęcenie Polski Niepokalanemu Sercu Maryi - 25 marca 2020, o godz. 19.30 w Fatimie!

Na prośbę Przewodniczącego Episkopatu Polski Ks. Abp. Stanisława Gądeckiego, skierowaną do kardynała Manuela José Macário do Nascimento Clemente, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Portugalii, do aktu poświęcenia Portugalii i Hiszpanii Niepokalanemu Sercu Maryi w dniu 25 marca 2020 w Fatimie, zostanie również dołączona Polska.

Tekst komunikatu: http://www.sekretariatfatimski.pl/fatima-objawienia-403/398-wielka-obietnica-niepokalanego-serca-maryi

Modlitwa aktu poświęcenia zostanie odmówiona przez kardynała D. António Marto na zakończenie Różańca o godz. 18.30 (godz. 19.30 - polskiego czasu), całość będzie transmitowana  na żywo poprzez stronę internetową Sanktuarium Fatimskiego

Bądźmy razem na modlitwie przy Niepokalanym Sercu Maryi.